KRÉTA e-napló

Igénybejelentő
Biztosítási szerződés
Iskolaválasztás 2019/2020.
A beiratkozáshoz szükséges nyilatkozatok:
Nyilatkozat az életvitelszerű tartózkodásról
Nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlásáról
Nyilatkozat etika/hit-és erkölcstan oktatásról

Leendő 1. osztályos tanítók
Neid Tímea és Pados Szilvia
Etika/Hit- és erkölcstan a 2019/2020. tanévben
Az egyházak képviselőinek tájékoztató szülői értekezlete: 2019. március 7., 17 órakor, az iskolánkban.
A 2019/2020. tanévre vonatkozó módosításokat a szülőknek 2019. május 20-ig kell írásban leadni az alábbi nyomtatvány kitöltésével.
Szülői nyilatkozat (módosításhoz)
A felső tagozatosok füzet és taneszköz szükségletei a 2019/2020. tanévre: letöltés (pdf)

Kiadványaink

Szülők Híradója

Iskolánk pedagógusai által készített tájékoztató jellegű kiadvány. Olvashatunk benne a szülőket érintő rendeletekről, jogszabályokról, illetve módosításaikról, az iskolai és iskolán kívüli programokról, versenyekről, otthoni tanulást segítő módszerekről, kérdőívek eredményeiről. Főszerkesztő: Balogh Andrea, szerkesztőség tagjai: Losonci Csilla és Szanatiné Soltész Ágnes.

Iskolába hívogató

A leendő első osztályosok szüleinek készült kiadvány, amely tartalmazza többek között iskolánk jellemzőit is. Az oktató-nevelő munkánk célkitűzéseit, a pedagógiai programunk főbb jellemzőit. Szól az emeltszintű matematika oktatásról, tanórán kívüli tevékenységeinkről, szabdidős programjainkról.

Emlékkönyv

Iskolánk fennállásának 80. évfordulójára készített kiadvány, kb. 500 példánybban. A polgármester asszony bevezető szavaival induló könyv megeleveníti iskolánk történetét múltját és jelenét dokumentumok alapján, régi és új hagyományokat, a tanárainkat, a szervezeteket. Tartalmaz írásos és rajzos gyermekmunkákat, amik pályázat útján születtek, "Az én iskolám", "Barossi nemzedékek" és "A 80. gyertya" címmel. Az emlékkönyvet CD melléklettel egészítjük ki.

Digitális évkönyv

A 2005/2006. tanévben jelent meg első alkalommal. Minden tanévben kiadásra kerül, tartalmazza az év eseményeit, eredményeit, tanulói munkákat, pályázatokat, fényképeket, osztályfényképeket, egyéni és baráti fotókat.